Про встановлення весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів у водоймах Шепетівського району.

Автор | 13.04.2022

З 11  квітня на водних об’єктах Шепетівського району забороняється  вилов водних біоресурсів. Це пов’язано із сезонним нерестом риби, виношуванням ікри та линькою раків.

       Згідно із наказом управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області від 01. 04. 2022 року № 38-од встановлюється  весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах.

       Зокрема, любительський та спортивний вилов риби забороняється у такі строки:

  • в  річках та їх кореневих водах з 11 квітня по 30 травня;
  • на водосховищах, озерах, ставках з 11 квітня по 20 червня;
  • в придаткових системах водойм (притоки, гирла, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 11 квітня по 10липня.

Термін заборони на лов річкових раків у період виношування ними ікринок, личинок та першої линьки визначено наказом  Управляння  «Про встановлення заборони на лов раків» від  22.11.2021 року № 91-од з 01 грудня 2021 року по 30 червня 2022 року.

У період  нересту риби, раків заборонено проводити на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах будівельні , дноглиблювальні, вибухові роботи, видобуток  гравію та піщано – ракушкової суміші.

Крім того, суворо забороняється вилов водних біоресурсів із застосуванням електроструму, вибухових і отруйних речовин, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастєвих та інших матеріалів, спорудження гаток та спускання води з рибогосподарських водойм.

Т.в.о. завідувача сектору

агропромислового розвитку Тетяна КОТИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *