Про головне на брифінгу за 15 березня.

Автор | 15.03.2022

20 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. Про це повідомив під час сьогоднішнього брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Головні тези брифінгу:

➡ В області зареєстровано 3919 дітей шкільного віку з числа переміщених осіб, які прибули на територію області. 1310 дітей виявили бажання продовжити навчання. Також вже зареєструвалися 37 педагогічних працівників, які мають бажання продовжити освітню діяльність у навчальних закладах області. 

➡ Від початку запровадження воєнного стану в Україні, до обласної служби зайнятості звернулися 57 переміщених осіб, які прибули з територій, де проходять військові дії.

➡ В області спостерігається значне збільшення пожеж в екосистемах (підпали сухої трави), на які підрозділи ДСНС витрачають значні ресурси. Це може позначитися на оперативному реагуванні під час виникнення пожеж в житловому секторі та на інших важливих об’єктах інфраструктури. 

➡ На даний час повністю впорядкована робота блокпостів в межах області, що полягає в безперешкодному пересуванні магістралями області та здійсненні контролю в нічний час.

➡ Нагадуємо, що в області діє телефонна лінія, для тих, хто шукає військових, з якими втрачено зв’язок або є інформація про їх загибель: (0382) 76-21-34 та 76-51-23.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *