Про діяльність Шепетівського РСЛП в умовах воєнного стану

Автор | 01.04.2022

Більше  місяця  триває  жахлива  війна за  нашу  незалежність, наших  батьків  та  дітей, наше майбутнє.

Незважаючи  на  складний  і доленосний час, працівники Шепетівського  районного спеціалізованого лісокомунального підприємства не залишилися осторонь цієї  трагедії.

Зокрема, відповідно до Законів України «Про оборону України» та «Про основи національного спротиву» з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища і майна від надзвичайних ситуацій вони зі зброєю у руках захищають свою землю у складі формувань територіальної оборони (ТРО), активно займаються волонтерською діяльністю, всіляко підтримуючи Збройні Сили України, інші військові формування, правоохоронні органи міста Шепетівка та Шепетівського району, сім’ї бійців, які служать у ЗСУ, НГУ, Національній поліції України, СБУ та ДСНС.

Працівники Шепетівського РСЛП також не залишаються осторонь і у вирішенні проблем сімей з дітьми, які, утікаючи від жахів війни, залишили свої домівки і знайшли притулок на території Шепетівської ОТГ та у селах Шепетівського району.

Як  зазначив  директор  підприємства Петро Трофімчук, від початку підступно початого 24 лютого 2022 року відкритого воєнного нападу рф за підтримки білорусі на Україну, підприємством надано благодійну допомогу у виді лісопродукції на облаштування інженерних споруд та конструкцій блокпостів як на території міста Шепетівка так і на території відповідних ОТГ нашого району, а бійців ТРО та ЗСУ безкоштовно забезпечено необхідною продукцією підприємства, у т.ч. дровами для опалення на суму понад 70 тис. гривень.

Крім того, колективом підприємства виділено більше 30 тис. грн. особистих готівкових коштів для вирішення нагальних потреб оборони та надано фінансової допомоги бійцям ЗСУ однієї із військових частин міста Шепетівки.

На переконання керівника підприємства – працювати чесно і прозоро, професійно виконувати свою роботу – є важливим внеском кожного  працівника  у нашу перемогу.

Так, час  складний!

Але, незважаючи на це колектив Шепетівського РСЛП в умовах, які зумовлені відкритою, нічим невиправданою збройною агресією, працює у посиленому режимі.

Працівники підприємства задіяні не тільки у лісозаготівлі, лісівництві та іншій діяльності у лісовому господарстві, а після завершення робочого дня повертаються не до своїх домівок – а до лав відповідних формувань територіальної оборони, де з гідністю виконують свій обов’язок по захисту Батьківщини.

Також працівники РСЛП, виконуючи функції службових осіб Державної лісової охорони України, цілодобово здійснюють заходи з охорони лісів державної та комунальної власності, у тому числі з дотримання вимог природоохоронного, лісового та протипожежного законодавства на території лісових масивів Шепетівського району з площею понад 7 тис. га.

Завдяки особистій підтримці патріотів нашого краю – начальника Шепетівської районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука, голови Шепетівської районного ради Олега Кулінського, Шепетівського міського голови Віталія Бузиля і секретаря міської ради Романа Вознюка, депутатських корпусів Шепетівської міської і районних рад, Михайлюцької і Судилківської ОТГ, активному відстоюванні ними інтересів колективу – заготівля лісопродукції, підготовка до весняної лісокультурної кампанії (посадка лісу), охорона лісових угідь відбувається у штатному режимі.

На даний час Шепетівське РСЛП, у якому працює 41 працівник,  сплатило до Державного бюджету майже 5 млн. грн., а єдиного  соціального  внеску понад 2,2 млн. гривень.

Також, до місцевих бюджетів міста та району підприємством перераховано понад 2,4 млн. грн., а всього сплачено всіх податків та обов’язкових платежів на загальну суму понад 7,4 млн. гривень.

Сьогодні, як ніколи, в умовах воєнного стану необхідно піклуватись про  збереження лісових насаджень, не спалювати сухостій (що згідно ст. 113 ККУ може розцінюватися як диверсія).

Дуже доречно і своєчасно голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій видав наказ щодо заборони у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.

Переконані, що сьогодні кожен із нас повинен зрозуміти – не на часі заміські розважальні прогулянки у лісі і, цілковито правильним є те, що у період  воєнного стану перебувати у лісах можуть виключно працівники лісу, військові та правоохоронці.

     Отже, працюючи чесно та на своєму робочому місці, ми ще раз підтверджуємо – народ України нескорений і непереможний!

Адміністрація Шепетівського РСЛП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *