Пріоритетним завданням є збагачення національної спадщини та формування людини-патріота, – Володимир Юр’єв

Автор | 26.10.2023

На цьому наголосив заступник начальника Хмельницької ОВА Володимир Юр’єв під час засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОВА.

Звертаючись до членів Координаційної ради посадовець зауважив, що проблема патріотичного виховання є надзвичайно актуальною. На сьогоднішній день пріоритетним завданням є збагачення національної спадщини та формування людини-патріота.

В ході засідання учасники приділили увагу питанню утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при обласній військовій адміністрації, а також висвітленню результатів та доручень членів Координаційної ради відповідно до Протоколу №1 від 28 квітня 2023 року.

Варто також підкреслити, що незважаючи на воєнний стан і обмежене фінансування, в області активно проводяться заходи з реалізації національно-патріотичного виховання молоді, а саме: в червні проведено обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Школа ройових та курінних, рейд-похід», в липні – обласний навчально-практичний вишкіл спрямований на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту та територіальної цілісності України «Юний патріот» і таборування «Сила Нації». В серпні проведено щорічний патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України». В жовтні спільно з Національною скаутською організацією «Пласт» в Хмельницькій окрузі проведено змагання-похід «Мужність». В листопаді заплановано проведення й інших вишколів з метою патріотичного виховання молоді, зокрема вишкіл провідників таборів (Пласт).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *