Представниці Хмельницької АЕС – призери Всеукраїнського етапу конкурсу рефератів

Автор | 07.11.2023

Відразу дві представниці Хмельницької АЕС стали призерами Всеукраїнського етапу

конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ», який проходив під егідою Українського ядерного товариства.

Цьогоріч географію конкурсу було розширено. До участі в конкурсі, крім представників атомних станцій, долучилась учнівська молодь Києва, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Волинської області.

Попри значну конкуренцію, учасники від Хмельницької АЕС продемонстрували високий рівень підготовки. Як результат – перше місце Софії Кузьменко з рефератом «Інженер-енергетик – перспективна професія у повоєнній Україні» та заохочувальний приз Соломії Шпакович, яка дослідила «Особливості розвитку електроенергетики в умовах війни та її повоєнне відновлення.

Роботи, які презентували дівчата вирізняються актуальністю та містять елементи власних досліджень. У рефератах призерок також висвітлено профорієнтаційну діяльність Хмельницької АЕС.

Реферати та виступи учасників оцінювали члени журі – представники наукових інститутів, вишів та промислово-виробничих підприємств атомної галузі. Підсумовуючи результати конкурсу журі відзначило високий рівень підготовки рефератів, а також висловило зацікавленість у залученні прогресивної молоді до навчання у профільних вишах. Учасники Всеукраїнського етапу конкурсу рефератів отримають подарунки та призи від організаторів – ДП «НАЕК» «Енергоатом», УкрЯТ і партнерів конкурсу – групи компаній Energy Safety Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *