Працівники Хмельницької АЕС- призери благодійного забігу «TRALL 2022»

Автор | 07.11.2022

У благодійному забігу під градирнями «TRAIL 2022», організованому Рівненською АЕС на підтримку Збройних сил України, активну участь взяли хмельницькі атомники. До складу команди Хмельницької АЕС увійшло 22 представники різних підрозділів та міста-супутника.

Загалом у заході взяли участь понад 100 учасників, що не завадило спортсменам ХАЕС продемонструвати достойні результати.

Зокрема, у віковій категорії 36+ серед жінок на дистанції 10 км всі призові місця посіли працівниці ХАЕС: перше місце – Олександра Жебель (цех теплової автоматики і вимірів), друге – Катерина Лешкевич (виробничо-технічна служба), на третю сходинку піднялася Надія Смолій (служба охорони праці). В абсолютному заліку серед жінок у забігу на 10 км перемогла нетішинка Мая Абрамович.

Чоловіки також продемонстрували високі результати та жагу до перемоги. У віковій категорії 18-35 років на дистанції 5 км на третю сходинку піднявся представник електроцеху Олександр Помазан, а також третім подолав відстань у 10 км працівник енергоремонтного підрозділу Богдан Дорош. Друге місце у віковій категорії 36+ на дистанції 5 км посів працівник цеху налагодження та випробування устаткування Віталій Козак.

Усі фінішери отримали пам’ятні патріотичні медалі, а призери ще й сувенірні подарунки від Рівненської АЕС та партнерів заходу.

Кошти, які були зібрані під час благодійного забігу будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання для ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *