Повний аналіз ринку праці Хмельниччини за січень

Автор | 07.02.2024

Станом на 1 лютого 2024 року кількість зареєстрованих безробітних становила 2,9 тисяч осіб, в тому числі  175 учасників бойових дій,  296 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.

 Серед безробітних:

– 76,5% – жінки;

– 47,6% – мешканці сільської місцевості;

– 22,3% – молодь віком до 35 років.

У січні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 12,7 тис. громадян. Про потребу у кваліфікованих працівниках в області поінформував 781 роботодавець. В базі даних  налічувалось 2,5  тисяч вакансій. Середній розмір оплати праці становив  12 122 гривні на одну вакансію.

Понад 50% вакансій припадають на робітничі професії. Найбільший попит на працівників спостерігається в переробній промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі, сільському виробництві. Затребуваними  залишаються професії: лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів,  продавців продовольчих товарів, листонош, операторів поштового зв’язку,  продавців-консультантів, кухарів, інспекторів пенітенціарної системи, бухгалтерів, економістів, інженерів. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій, а саме: підсобних робітниках, охоронниках, двірниках, вантажниках.

 ➡ Працевлаштовано 555 осіб;

➡ Залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру 141 особу;

➡ Пройшли професійне навчання 76 осіб;

➡ Отримали ваучер на навчання 58 громадян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *