Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зустрівся з капеланами області

Автор | 25.10.2023

З початком повномасштабного вторгнення пліч-о-пліч з нашими захисниками і захисницями в бойових умовах несуть службу і військові капелани, які своїми зусиллями підтримують їх та підсилюють віру у перемогу. 24 жовтня перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін зустрівся з капеланами області, аби висловити їм слова вдячності за жертовність та служіння, за велику роботу, за те, що завжди поруч з нашими бійцями, з їх сім’ями –  у важкі хвилини і в хвилини радості.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам’ять Героїв-захисників, що поклали свої життя за волю і незалежність України та зачитали спільну молитву.

“Сьогодні ми усі спрямовуємо свої зусилля на боротьбу з російським агресором та працюємо задля наближення перемоги. Звичайно, найголовніше – це наші захисники та захисниці. Наше завдання в тилу – зробити для них комфортні умови в процесі адаптації до цивільного життя, доступні послуги, протягнути руку допомоги та підтримати добрим словом ветерана війни та його сім’ю, розбудувути систему реабiлiтації для військовослужбовців, тому щодня кожному з нас є над чим працювати”, – сказав Сергій Тюрін.

В ході відвертої розмови священнослужителі розповіли про проблемні питання стосовно їх служби, з якими потребами вони стикаються, про духовну підтримку та гуманітарну допомогу ЗСУ, а також загалом про свою щоденну роботу під час війни.

Сергій Тюрін запевнив, що слушні пропозиції капеланів обов’язково будуть враховані в подальшій співпраці та вкотре подякував їм за підтримку наших бійців не тільки добрим словом, а й волонтерською допомогою. Принагідно перший заступник начальника ОВА відзначив священнослужителів подяками за сумлінне служіння з нагоди Дня військового капелана.

Перемоги нам усім, миру і Божого Благословення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *