Перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін оглянув оновлене сучасне відділення урології області

Автор | 09.01.2024

Сьогодні перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін оглянув відремонтоване та оснащене новим обладнанням урологічне відділення Хмельницької обласної лікарні.

“Це не просто оновлення урологічного відділення — це крок до поліпшення життя та здоров’я кожного пацієнта. Адже 400 людей щорічно тут лікуються від кам’яної хвороби, 1300 отримують ендоскопічні втручання. І найважливіше, що зараз трансплантація органів стала доступною нашим співгромадянам, які лікуються в обласній лікарні”, – зазначив Сергій Тюрін.

Зауважимо, що нещодавно заклад охорони здоров’я отримав з обласного бюджету для покращення надання урологічної допомоги кошти в сумі 44,1 млн грн. Було закуплене важливе та дороговартісне обладнання вартістю 19,4 млн. грн. В комплект входить ударно-хвильовий модуль, пересувний рентген С-дуга, рентгенпрозорий операційний стіл та апарат УЗД – необхідні для лікування хвороб, пов’язаних із утворенням каменів в організмі.

Також повністю переоснащена та перенесена в нове приміщення ендоурологічна операційна. Закуплено медичного обладнання за кошти обласного бюджету на 24,7 млн грн, зокрема хірургічний лазер для літотрипсії, утерореноскоп, комплект обладнання для ендоурологічних операцій, рентгенпрозорий стіл, пересувний рентгенапарат типу С-дуга, набір ендоскопічний преміум класу для лапараскопічної урології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *