Пересувну СТО та банно-пральний комплекс передали нашим бійцям

Автор | 30.05.2023

461 день війни. Впродовж усього цього часу волонтери та благодійники Хмельниччини продовжують підтримувати наших захисників і захисниць та щодня втілюють в життя нові ідеї, аби хоч трохи полегшити їм життя на передовій.

Так, перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін разом із БФ «Авангард», ГО «Валіза Добра» та БФ «Волонтерська спільнота «Допоможемо разом» передали для одного з військових формувань Хмельниччини створену на базі «Газ – 66» пересувну СТО (вулканізаційне обладнання, шиномонтаж, зварювальне обладнання, пресувальник, плазморіз, точильний станок з гріндером та набори різноманітних інструментів).

Також за сприяння підприємців Хмельниччини, БФ «Авангард» та ГО «Валіза Добра» нашим бійцям передали ще один пересувний банно-пральний комплекс на базі автомобіля IVECO. Варто відмітити, що пересувне СТО є першою та унікальною розробкою свого класу, яку змайстрували наші волонтери-винахідники, а банно-пральний комплекс уже встиг увійти в “серійне виробництво” та є четвертим на рахунку конструкторів.

Сергій Тюрін висловив слова подяки волонтерам та усім, хто долучився до цієї доброї справи, адже тільки об’єднавшись ми подолаємо ворога. Все буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *