Заклади, що надають послуги реабілітації

Одним з пріоритетів діяльності Міністерства у справах ветеранів залишається реалізація програм психологічної реабілітації ветеранів АТО. 

Це – надзвичайно важливий напрямок роботи від якого залежить успішність процесу повернення ветерана до мирного життя  в соціумі.  

За результатами дослідження «Ефективність мобільних бригад соціально-психологічної допомоги учасникам бойових дій» організованого Українською фундацією громадського здоров’я», за підтримки Фонду ООН,    близько 57% ветеранів потребують психологічно підтримки. 

Нині в Україні під подвійним підпорядкуванням  Мінветеранів та МОЗ  працюють Центри соціально-психологічної реабілітації. Вони  надають кваліфіковану психологічну, соціальну, реабілітаційну та інформаційно-консультаційну допомогу ветеранам війни, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. 

Послуги із психологічної реабілітації учасникам АТО/ООС та постраждалим учасникам Революції Гідності надають установи, організації, заклади незалежно від форми власності, фізичні особи – підприємці, які включені до переліків суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації регіональними та місцевими органами соціального захисту населення.