Освіта і безбар’єрність: Шлях до рівних можливостей

Створення інклюзивного освітнього середовища, де кожен учень, незалежно від його фізичних можливостей, має рівний доступ до навчання та шкільного життя, є одним із пріоритетів сучасної української освіти.

Нещодавно перший заступник Богдан Маршук та заступниця голови районної державної адміністрації Ольга Лащ оцінили готовність до прийому учнів з особливими освітніми потребами Славутського ліцею.

Приміщення школи має доступні входи та виходи, є ліфт, пандуси, інші засоби для безперешкодного доступу до будівлі школи, доступні класи, їдальня, бібліотека, актова зала та інші ключові приміщення для учнів на інвалідних візках або з порушеннями зору.

Обладнана окрема туалетна кімната зі спеціальними поручнями, розширеними дверними отворами та іншими адаптаціями для людей з інвалідністю.

Коридори обладнані світловими табло, тактильними плитами для людей з порушеннями зору, є контрастне маркування сходинок, легкодоступна навігація по школі.

Передбачені чіткі шляхи евакуації та засоби оповіщення для учнів з різними видами інвалідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *