Опорні навчальні заклади Хмельниччини отримають фінансову допомогу від ЮНІСЕФ

Автор | 19.10.2022

Відповідну постанову № 1112 нещодавно ухвалив Кабінет Міністрів України. Йдеться про одноразову фінансову допомогу в еквіваленті 3 тис. доларів для кожного закладу в рамках програми “Спільно до навчання”  Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Ці кошти призначені для здійснення поточного ремонту, підготовки до опалювального сезону, зокрема ремонту та модернізації котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального, а також для придбання засобів для навчання, комп’ютерного та іншого обладнання, зокрема програмного забезпечення, послуг з доступу до Інтернету.

Загалом програма ЮНІСЕФ «Спільно до навчання» поширюється на 1 284 опорних школи по всій країні, в яких навчаються 450 тисяч дітей, у тому числі діти ВПО. На Хмельниччині це 34 навчальних заклади: 7 – у Кам’янець-Подільському районі, 18 – у Хмельницькому районі, 9 – у Шепетівському районі. Отримані кошти мають допомогти школам забезпечити стабільне навчання під час опалювального періоду та осучаснити навчальний процес.

Із переліком закладів можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3VBAd2j

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *