Ольга Лащ взяла участь у розширеному засіданні колегії Державного архіву Хмельницької ОВА

Автор | 21.02.2024

Сьогодні у Хмельницькій обласній військовій адміністрації відбулося розширене засідання колегії Державного архіву, на якому було підбито підсумки роботи архівних установ області за 2023 рік та окреслено пріоритетні напрямки роботи на 2024 рік.

До участі у онлайн засіданні долучилися заступник начальника Шепетівської РДА Ольга ЛАЩ та начальник архівного відділу Людмила Караван.

Під час засідання зосереджено увагу на ефективній роботі архівних установ області в період збройної агресії росії проти України.

В плануванні на наступний рік спрямовано діяльність на забезпечення реалізації державної політики цифрового розвитку, цифровізації у сфері архівної справи та діловодства, впровадження електронного документообігу в архівних установах області, забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду шляхом оцифрування та створення фонду користування в цифровій формі, надання якісних та комплексних інформаційних послуг, висвітлення та популяризацію діяльності в соцмережах, здійснення заходів для покращення матеріально-технічного та кадрового забезпечення архівних установ області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *