Олексій Глушаков зустрівся з представником громадської спілки Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» Петром Скибою

Автор | 07.03.2024

Начальник районної військової адміністрації Олексій Глушаков зустрівся з представником громадської спілки Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» Петром Скибою. У складі спілки ветерани і чинні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства.

Обговорили питання співпраці між Шепетівською районною військовою адміністрацією, відділом з питань ветеранської політики та спілкою.

Петро Павлович розповів про реалізацію проєкту “Батьківське серце”, який здійснює громадська спілка. Діти полеглих захисників отримують талісмани на знак пошани та вдячності за жертовність і мужність. До кожного кулону виписано іменне посвідчення, а на зворотному боці нанесено ім’я та прізвище загиблого. Кулон у вигляді серця, обрамлений терновим вінком із краплинкою крові, не прикраса і не медаль, це — оберіг. Його створили, щоб кожна дитина загиблого героя поряд із хрестиком носила частинку батьківського серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *