Олексій Глушаков взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Автор | 15.04.2024

12 квітня у Чернівцях відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Це вже шосте засідання Конгресу. Участь у заході взяли Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, представники Уряду, територіальних громад, органів місцевого самоврядування та начальники обласних адміністрацій.

Також участь у конгресі в онлайн режимі взяли начальник районної військової адміністрації Олексій Глушаков, голова районної ради Олег Кулінський, голови та представники територіальних громад Шепетівського району.

Захід був розділений на два блоки. Перший – засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У його рамках відбулися виступи міжнародних гостей.До порядку денного засідання увійшли наступні питання:

– протидія безпековим загрозам, організації подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури;

– функціонування об’єктів енергетичного комплексу України та заходи із забезпечення стабільної роботи енергетичної системи в умовах постійних ракетних обстрілів;

– нова урядова політика з підтримки вітчизняного виробництва «Зроблено в Україні»;

– Європейська інтеграція України та нові можливості і виклики для українських громад.

Під час другої частини заходу відбувся форум «Життя регіонів в умовах війни», в рамках якого відбулися обговорення питань, напрацьованих у шести профільних комісіях при Конгресі: Європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад, Політика безпеки, Політика Героїв та підтримки ЗСУ, Інфраструктурна політика, Гуманітарна політика, “Добре врядування”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *