Олексій Глушаков взяв участь у відкритті «Класу безпеки»

Автор | 25.04.2023

Сьогодні начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков разом з першим заступником начальника Хмельницької ОВА Сергієм Тюріним, керівником апарату Хмельницької ОВА Оксаною Вжешневською та головою Шепетівської районної ради Олегом Кулінським побували на відкритті «Класу безпеки» у Крупецькому ліцеї, що стало можливим завдяки спільній роботі Крупецької ТГ, Головного управління ДСНС та Національної поліції.

Зараз у нашій країні ідуть бойові дії, тому діти повинні знати, як правильно себе поводити під час повітряної тривоги та під час обстрілів, як поводити себе із вибухонебезпечними предметами, вміти дотримуватися правил пожежної безпеки, дорожнього руху, цивільного захисту. А також знати і вміти надати першу домедичну допомогу, якщо виникне така необхідність. Тож відтепер учні Крупецького ліцею матимуть нагоду здобути і теоретично, і практично, а головне – в ігровій формі, ці корисні знання та навички.

На території Хмельницької області це вже 16 «Клас безпеки». Подібні 9 успішно функціонують у Хмельницькому районі, 4 – у Кам’янець-Подільському та 2 – у Шепетівському.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *