Олексій Глушаков відвідав фотовиставку «Обличчя логістики ЗСУ», яку представили в Шепетівському районі

Автор | 30.09.2022

Начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков відвідав фотовиставку «Обличчя логістики ЗСУ», яка проходила в Шепетівському міському будинку культури.

Фотовиставка з тематикою проведення «Обличчя логістики ЗСУ» проходить під гаслом «Сталева міць, непохитна воля».

Фотовиставка створена в рамках всеукраїнської комунікаційної кампанії «Вірю в Збройні Сили України» для того, аби на рівні документального сприйняття посилити консолідацію громадянського суспільства з українським військом.

У межах проєкту представлені авторські роботи трьох фотомитців Михайла Лєбєдєва, Сергія Каташа й Олексанра Бабича. Автори побачили і намагалися донести свою версію того, який внесок роблять люди простих робочих професій Сил логістики в загальну справу перемоги Сил оборони у війні з російським окупантом.

На масштабних полотнах зображені ті, хто повертає боєздатність складним механізмам і ставить на «колеса» техніку та озброєння. Це слюсарі-ремонтники, чистильники, складальники, комплектувальники, електро- і газозварювальники, фрезерувальники, токарі, ковалі, столяри, маляри, швачки та інші вузькопрофільні фахівці технічного забезпечення, які не часто потрапляють в об’єктиви фотографів і відеооператорів.

Організатори планують експозицію доповнювати роботами майстрів за іншими напрямками діяльності військових частин Командування Сил логістики й розширювати територію фотовиставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *