Олексій Глушаков привітав співробітників Шепетівського районного управління поліції з професійним святом

Автор | 05.07.2024

Повага та довіра громадян – найголовніша оцінка діяльності правоохоронних органів. В складних умовах війни на працівників поліції покладені додаткові обов’язки та функції. Вони не лише протидіють злочинності та забезпечують правопорядок, а й несуть службу в зонах бойових дій, захищаючи країну від ворога.

4 липня начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков разом з головою Шепетівської районної ради Олегом Кулінським привітали співробітників Шепетівського районного управління поліції з професійним святом – Днем Національної поліції України.

Подякували правоохоронцям за сумлінне виконання службових обов’язків, готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує, та за непохитну вірність українському народові. Побажали не зупинятися на досягнутому, з гордістю нести звання поліцейського і досягати всіх поставлених перед собою цілей.

За вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку та з нагоди професійного свята вручили грамоти працівникам Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *