Оксана Андрейчик взяла участь у презентації проекту CDTO Campus

Автор | 29.11.2023

28 листопада в Києві відбулась презентація проекту CDTO Campus, яка стала важливою подією для цифрової трансформації в Україні. У заході взяла участь заступник начальника Хмельницької обласної військової адміністрації, CDTO Оксана Андрейчик.

Країні потрібні експерти, які реалізовуватимуть цифрові реформи, упроваджуватимуть електронні сервіси та знищуватимуть бюрократію. Без фахівців на місцях неможливо цифровізувати державу, тому запускається CDTO Campus.

CDTO Campus – це безоплатний освітній проєкт, призначений для лідерів цифрової трансформації. Програма включає 4 типи навчальних курсів: довготривалі, короткотривалі, лідерські та custom programs. Це освітнє середовище підходить як для досвідчених фахівців CDTO, які хочуть поглибити свої знання, так і для тих, хто прагне стати майбутнім експертом в галузі цифрової трансформації.

Основна мета CDTO Campus – масштабувати проєкти Міністерства цифрової трансформації по всій Україні. Випускники отримають можливість долучитися до ініціатив, запроваджених Мінцифрою, і стати активними учасниками процесу цифровізації держави.

Заявки на участь у проєкті приймаються на офіційному веб-сайті проекту: www.cdto-campus.com

Цей проєкт втілюється за підтримки Фонду Східна Європа, фінансується Visa Foundation, Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) і отримує підтримку від GIZ Ukraine, у співпраці з Digitality GovTech Centre of Excellence, під патронатом Міністерства цифрової трансформації України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *