Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

Автор | 06.06.2024

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Премія присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності,опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше п’яти осіб.

На здобуття премії до 1️⃣0️⃣ серпня 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року подаються:

-клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора;

-примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих медіа/посилання на електронну версію медіа/скановані копії твору/посилання на інтернет-ресурс, на якому оприлюднено телепередачі та радіопрограми);

-копія паспорта (у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт:

01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «На здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

З метою оперативного опрацювання поданих документів та дистанційного ознайомлення членів Комітету з премії з конкурсними роботами клопотання про присудження премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word та з підписом у форматі pdf), а також електронні версії творів прохання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресуsvsk@comin.gov.ua.

Телефон для довідок (044) 278 86 96.

З положенням про премію можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/uffjh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *