Нова бойова “пташка” для наших захисників

Автор | 06.06.2023

5 червня перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін разом із благодійним фондом «Серце української нації» передав на озброєння наших захисників новий багатофункціональний ударний дрон.

Варто зазначити, що під час однієї з поїздок на передову до першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна звернулися бійці однієї із військових частин Хмельниччини з проханням сприяти у придбанні такої техніки. Допомога не змусила довго на себе чекати, і завдяки плідній комунікації, уже через день після запиту вдалося залучити благодійників-волонтерів, які дали згоду на оплату виготовлення необхідного БПЛА.

“Повномасштабне вторгнення в Україну продемонструвало на увесь світ ефективність використання під час бою безпілотних літальних апаратів, які можуть виконувати найрізноманітніші задачі, від розвідки місцевості до безпосереднього ураження ворога. Необхідність в таких високоточних апаратах для Збройних Сил України завжди залишається актуальною, адже дрони бережуть життя наших воїнів та знищують ворогів, що вторглися на українську землю,” – наголосив Сергій Тюрін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *