НАДАННЯ СУБСИДІЙ ПРОДОВЖАТЬ

Автор | 01.07.2022

  Управлінням соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації визначено право на отримання житлової субсидії на наступний період з травня 2022 року по квітень 2023 року та проведено її автоматичний розрахунок на неопалювальний період домогосподарствам, які отримували  житлову субсидію в опалювальному сезоні 2021-2022 років.

        Для продовження житлових субсидій спеціалістами управління соціального захисту населення опрацьована інформація про усіх членів домогосподарств, а саме про:

  • доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;
  • доходи осіб з Пенсійного фонду України;
  • суми простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг;
  • про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

         Розрахунок проведено для 11038 домогосподарств без звернення громадян. Зокрема, визначено право та продовжено субсидії для 10535 домогосподарств,  відмовлено в наданні субсидій 503 домогосподарствам, у тому числі:

– у яких доходи, менші від мінімальної заробітної плати чи не сплачено ЄСВ- 396 домогосподарств;

– у яких наявна прострочена понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних платежів – 107 домогосподарств;

          Зауважуємо: якщо розмір субсидії в опалювальний період дорівнював 0.00 грн, то субсидію не було розраховано. Для визначення права на отримання субсидії, за бажанням, громадяни можуть звернутися з новою заявою.

          Реєстри з нарахованими субсидіями щомісяця  передаються до Мінсоцполітики. Кошти будуть виплачені після їх надходження до Казначейської служби. 

Управління соціального захисту населення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *