Начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков спільно з міським головою м. Славута Василем Сидором вручили державні нагороди та відзнаки родинам військовослужбовців

Автор | 07.03.2024

Сьогодні, 7 березня, начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков спільно з міським головою м. Славута Василем Сидором вручили державні нагороди та відзнаки родинам військовослужбовців.

На початку церемонії вручення присутні у залі вшанували пам’ять усіх захисників та захисниць України, які загинули за її свободу та незалежність хвилиною мовчання. Під час промови начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков зазначив: – На жаль, війна з російськими окупантами триває вже не одне сторіччя. Ворог постійно зазіхає на нашу рідну землю. Сьогодні ми втрачаємо найкращих синів та дочок України, які мужньо та самовіддано захищають рідну Батьківщину. Низький уклін рідним та близьким. Вічна шана і слава Героям України!

Далі відбулася церемонія вручення відзнак та нагород.

Відповідно до Указу Президента України від 28 вересня 2023 року №598 Орденом «Богдана Хмельницького ІІ-го ступеня» нагороджений старший лейтенант ФЕДОРЧУК Дмитро Ярославович (ПОСМЕРТНО).

Відзнакою Лиманської міської військової адміністрації №460-20633 нагороджений солдат ТРОХИМЧУК Валерій Віталійович (ПОСМЕРТНО).

Відповідно до наказу міністра оборони України від 02 листопада 2023 року №1377 відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства оборони України «Захиснику України» нагороджений молодший сержант ЛЕНИШИН Богдан Михайлович.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 05 грудня 2023 року № 2899 почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» нагороджений молодший сержант ЛЕНИШИН Богдан Михайлович.

Відповідно до наказу Головнокомандувача Збройних Сил України від 29 вересня 2023 року №2266 почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» нагороджений учасник бойових дій, працівник виконавчого комітету Славутської міської ради, солдат БРАЖУК Петро Олександрович.

Війна не закінчилася …але навіть під час війни життя продовжуються. Україна обов’язково переможе. І обов’язково настане день, коли ми привітаємо один одного з довгоочікуваною Перемогою над підступним ворогом, з Перемогою у боротьбі за свободу та незалежність! Вічна слава всім, хто став на захист України!

Вічна памʼять кожному й кожній, хто віддав життя за нашу державу!

Слава Україні! Героям Слава!

За матеріалами Славутського МВК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *