Сьогодні перед початком засідання колегії ОВА начальник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін вручив відзнаки визначним подолянам.

Відповідно до Указів Президента України Володимира Зеленського, за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку нагороджено:
Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
Биховця Миколу Федоровича – фельдшера КНП “Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”;
Зайчука Олексія Петровича – учителя Ізяславського навчально-реабілітаційного центру;
Нечипорука Богдана Миколайовича – інженера Комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання» Славутської територіальної громади;
Мельника Сергія Болеславовича – учасника бойових дій, викладача Шепетівського професійного ліцею;
Медаллю «За врятоване життя»
Мазуркова Олега Григоровича – завідувача Ставницької філії Меджибізького ліцею Меджибізької селищної ради;
Медаллю «За працю і звитягу»
Гаврилюка Петра Петровича – електромонтера Хмельницького регіонального центру обслуговування мережі Західного територіального управління обслуговування мережі Дирекції приватного акціонерного товариства “Національна енергетична компанія “Укренерго”;
Зярка Олега Леонідовича – директора комунального підприємства Управляюча муніципальна компанія “Південно-Західна”, м. Хмельницький;
Також присвоєно почесні звання:
“Заслужений діяч мистецтв України”
Мандзій Валентині Миколаївні – керівнику народного молодіжного ансамблю танцю “Веснянка” Хмельницького центру національного виховання учнівської молоді;
“Заслужений працівник сільського господарства України”
Дубицькій Ніні Федорівні – директору приватного підприємства “Гринчуцьке”, с. Гринчук Кам’янець-Подільського району;
“Заслужений донор України”
Гаврилюку Олегу Віталійовичу – директору комунального підприємства “Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги”;
“Заслужений працівник культури України”
Люшні Михайлу Петровичу – художньому керівнику Хмельницького міського культурно-мистецького центру «Ветеран»;
“Заслужений лікар України”
Гоцуляку Сергію Борисовичу – лікареві відділення КНП «Новоушицька багатопрофільна лікарня»;
“Заслужений працівник охорони здоров’я України”
Бардецькій Людмилі Миколаївні – фельдшерові, завідувачу фельдшерського пункту села Баламутівка КНП «Центр первинної медичної допомоги Хмельницького району»
“Заслужений енергетик України”
Бойку Миколі Івановичу – електромонтеру служби Департаменту акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»;
За мужність і професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сумлінну працю та високі досягнення в трудовій діяльності нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції:
Бондаря Василя Андрійовича та Юхимчука Миколу Власовича;
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної бюджетної політики на регіональному рівні нагороджено:
Почесною грамотою Міністерства фінансів України Ткаченко Людмилу Миколаївну – начальника управління фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату Хмельницької ОВА.
Начальник ОВА Сергій Тюрін зазначив, що ці відзнаки є заслуженим визнанням професійності, самовідданої праці та вагомого внеску кожного у розвиток Хмельниччини. Він подякував усім нагородженим за щоденну роботу, відповідальність і відданість своїй справі.
