На засіданні колегії районної державної адміністрації

Автор | 28.10.2021

Сьогодні, 28 жовтня 2021 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник, провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації у онлайн режимі.

Участь у засіданні колегії взяли заступник голови районної державної адміністрації Віктор Паламарчук, голова районної ради Олег Кулінський, члени колегії, голови територіальних громад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено три питання порядку денного.

На початку засідання про стан надання соціальних послуг у територіальних громадах районну доповіла начальник управління соціального захисту Ліліана Танасієнко

Далі присутні заслухали інформацію головного спеціаліста з питань агропромислового розвитку Валентини Лопоцюк, яка доповіла про стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Шепетівського району.

Про створення на території Хмельницької області підрозділів місцевих пожежних команд, добровільних формувань та центрів безпеки інформував начальник Шепетівського РУ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Віктор Матвійчук.

З метою недопущення втрат місцевого бюджету та належного виконання бюджетних призначень, начальник Шепетівської ДПІ Валентина Ординська звернулась до голів територіальних громад з пропозицією продовжувати спільно з Шепетівською ДПІ, іншими територіальними підрозділами Головного управління ДПС у Хмельницькій області проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців громад щодо погашення податкових боргів. Особливу увагу Валентина Миколаївна звернула на суми податкового боргу, які не перевищують 3060 грн., по яких податкова вимога щодо погашення заборгованості не формується, податкова застава не застосовується та подальші заходи, спрямовані на стягнення податкового боргу, контролюючими органами не здійснюються.Валентина Ординська зазначила на необхідності опрацювання переліку боржників, які постійно направляються на адреси територіальних громад. Зауважила про доцільність організації щомісяця спільних робочих зустрічей з боржниками, вишукування шляхів погашення боргу.

Наголосила на тому, що з 1 вересня поточного року розпочато одноразове (спеціальне) добровільне декларування фізичними особами належних їм активів та сплата одноразового збору до бюджету відповідно до Закону України від 15.06.2021 № 1539 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету”. Довела до відома присутніх інформацію щодо функціонування єдиного рахунку для сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску та переваги його використання платниками податків.

Завершуючи засідання, Олександр Вікторович підвів підсумки роботи колегії. З розглянутих питань члени колегії із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень прийняли відповідні рішення з кожного з винесених на порядок денний засідання колегії питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *