На Шепетівщині вшанували пам’ять жертв голодоморів

Автор | 26.11.2022

У четверту суботу листопада в Україні традиційно відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. Український народ у глибокій скорботі віддає шану жертвам жахливої трагедії ХХ століття, згадуючи невинно убієнних під час голодоморів 1921-23-го, 1932-33-го та 1946-47-го років.
«Пам’ятаємо Голодомор! Зупинимо геноцид!» під таким гаслом сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодоморів, адже нині геноцидні дії російської федерації проти українського народу – пряме продовження політики російських більшовиків. Єдиним результатом у цій боротьбі добра та зла має стати лише перемога України.
На знак пам’яті про мільйони співвітчизників, які стали жертвами Голодоморів, 26 листопада у м.Шепетівці, біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, відбувся меморіальний захід за участю керівництва району та міста Шепетівки, громадськості, духовенства.
Хвилиною мовчання з лампадками в руках начальник районної військової адміністрації Олексій Глушаков разом з присутніми вшанували загиблих в часи Голодоморів та поклали колоски і квіти до меморіального знаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *