На Шепетівщині розпочав роботу серцево-судинний центр

Автор | 20.09.2023

З метою надання високоспеціалізованої кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню північної частини області у місті Нетішин 19 вересня відбулося відкриття відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології №3 комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний серцево-судинний центр». У відкритті взяли участь начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков разом з першим заступником начальника Хмельницької ОВА Сергієм Тюріним.

Нове відділення обладнане ангіографом – унікальним обладнанням, без якого сучасне оперативне втручання неможливе. Завдяки йому не буде втрачатись дорогоцінний час для порятунку та будуть застосовані сучасні медичні методи.

У відділенні надаватиметься невідкладна кардіохірургічна допомога, діагностика, консультації, проводитиметься рання реабілітація. Стаціонарне лікування у відділенні розраховане на 15 ліжок.

Хмельниччина – єдина область в Україні, яка з відкриттям відділення серцево-судинного центру в Нетішині досягла 70 кілометрової доступності до центру надання невідкладної кардіологічної допомоги (ще одне відділення центру більше 3-ох років успішно працює в Кам’янець-Подільському).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *