На Хмельницькій АЕС відбулось засідання Ради з культури безпеки

Автор | 29.08.2022

29 серпня на Хмельницькій АЕС відбулось засідання Ради з культури безпеки, на якому підсумовували результати діяльності за перше півріччя.

На засіданні заслухали звіти про виконання протокольних рішень Ради, «Програми конкретних дій, спрямованих на становлення і розвиток культури безпеки у ВП «Хмельницька АЕС» на 2021-2022 роки, стану впровадження системи FME (Foreign Material Exclusionміжнародний термін щодо запобігання потрапляння сторонніх предметів) за перше півріччя поточного року.

У рамках заходу учасники наради проаналізували динаміку показників поточного рівня експлуатаційної безпеки й культури безпеки, провели порівняльний аналіз пропозицій наданих персоналом через систему зворотного зв’язку та стан їх впровадження, обговорили результати спостережень за роботою персоналу та її ефективністю відповідно до «Настанови з організації проведення спостережень за виконанням робіт у ВП ХАЕС». Обговорено також низку важливих питань щодо вдосконалення діяльності з питань культури безпеки, як однієї із пріоритетних задач Енергоатома.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *