На Хмельницькій АЕС відбулася зустріч з представниками вишів

Автор | 21.03.2024

Відповідно до програми Атомної школи ХАЕС, 20 березня цього року було організовано профорієнтаційну онлайн-зустріч із представниками закладів вищої освіти України.

Старшокласникам презентували низку освітніх програм профільних вишів, серед яких Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського, Національний університет водного господарства та природокористування, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет «Одеська політехніка», Вінницький національний технічний університет, Хмельницький національний університет.

Під час заходу учасники проєкту мали можливість поспілкуватися з представниками університетів та отримати відповіді на свої запитання.

На заході також була присутня представниця відділу кадрів ХАЕС, яка розповіла про співпрацю із вищими навчальними закладами, стажування та перспективи працевлаштування на енергопідприємство.

Співпраця із закладами освіти – один із пріоритетів компанії, адже розумні та перспективні молоді люди потрібні в т.ч. й атомній галузі для відбудови країни після війни.

Вже зараз майбутні абітурієнти можуть обрати професію, аби в майбутньому стати частиною команди українських атомників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *