На Хмельницькій АЕС триває прийом робіт на конкурс «Атомна енергетика і ми»

Автор | 28.09.2022

На Хмельницькій АЕС продовжено термін підготовки робіт на конкурс «Атомна енергетика і ми», який  стартував на початку цього року. Цьогоріч конкурс для школярів Хмельницька АЕС проводить за двома напрямами: конкурс рефератів та конкурс дитячої творчості.

На конкурс рефератів приймаються індивідуальні роботи, присвячені питанням атомної енергетики, дотичним темам з екології, економіки та соціології. Конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми» проводиться у жанрах малюнку, декоративно-ужиткового мистецтва та анімації.

Конкурс дитячої творчості «Атомна енергетика і ми» сприяє розширенню знань про атомну енергетику, а також допомагає молоді у виборі майбутньої професії. Традиційно, географія конкурсу охоплює населені пункти зони спостереження Хмельницької АЕС. Беруть участь у конкурсі школярі й інших регіонів з Хмельницької, Рівненської, Житомирської областей.

Реферати та наукові роботи, а також творчі конкурсні роботи приймаються в інформаційному центрі Хмельницької АЕС до 1 листопада 2022 року.

Контакти: (03842) 40546, е-mail: pr@khnpp.atom.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *