На Хмельницькій АЕС проведено тренування аварійної бригади з експлуатації мобільної техніки

Автор | 21.07.2022

 На Хмельницькій АЕС тренувались аварійні бригади з експлуатації мобільної техніки.  Під час тренування перевіряли оперативність оповіщення та збору членів ланок, відпрацьовували взаємодію та комунікацію між персоналом та керівництвом, навички переміщення, розгортання та управління мобільною технікою.

Нагадаємо, що в рамках реалізації «постфукусімських» заходів з підвищення безпеки, на ХАЕС придбано 4 мобільні дизель-генераторні електростанції та 6 мобільних насосних установок, для забезпечення постійної готовності ядерного об’єкта до непередбачуваних ситуацій. Це додаткові заходи, які унеможливлюють поширення будь-якої позаштатної ситуації на атомній електростанції.

На Хмельницькій АЕС діють 23 аварійні групи та бригади загального та спеціального призначення, чисельністю близько семисот чоловік. До складу яких входять працівники експлуатаційного, ремонтного персоналу та низки підрозділів, що забезпечують функціонування єдиного механізму із запобігання позаштатних ситуацій на АЕС. Для підготовки персоналу ВП ХАЕС до дій в умовах аварії, вдосконалення його знань і навичок з ліквідації наслідків аварії періодично проводяться загальностанційні, блочні, індивідуальні протиаварійні тренування та тренування аварійних груп і бригад. Зазвичай протягом року відбувається близько 50 планових та позапланових протиаварійних тренувань.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *