На Хмельницькій АЕС проходить конкурс профмайстерності відокремлених підрозділів Енергоатома

Автор | 27.10.2022

На Хмельницькій АЕС проходить конкурс професійної майстерності відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом». На ХАЕС прибули переможці першого етапу конкурсу на своїх майданчиках, серед яких представники Рівненської Південноукраїнської АЕС, ВП «Атомремонтсервіс» та Дирекції Компанії.

Цьогоріч змагаються електрозварники ручного зварювання, слюсарі з ремонту РТУ, електрослюсарі з обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій, машиністи-обхідники з турбінного устаткування, оператори реакторного відділення, оператори спецводоочищення, водії транспортних засобів та слюсарі аварійно-відновлювальних робіт.

Під час відкриття заходу до учасників звернувся генеральний директор ВП ХАЕС Андрій Козюра, зазначивши, що кожен з учасників – переможець над собою, переможець у своєму відокремленому підрозділі. Попри всі обмеження воєнного стану, такі заходи варті проведення: «У Ваших очах палають вогники, Ви готові до боротьби! Умови нас гартують, роблять нас сильнішими», – зазначив Андрій Козюра.

Варто зауважити, що вперше галузевий конкурс Компанії був проведений у 2006 році саме на Хмельницькій АЕС. Його організатори прагнули виявити серед молоді найбільш здібних і перспективних працівників. Нині переможці першого конкурсу обіймають керівні посади.

Найкращих визначатимуть за результатами двох етапів: теоретичного і практичного. Їх роботу оцінюють комісії, до складу яких увійшли представники АЕС України, ВП «Атомремонтсервіс» та ВП «Управління справами».

Конкурс профмайстерності – це один із дієвих шляхів підвищення кваліфікації робітників, інженерно-технічних кадрів та службовців. Змагаючись, конкурсанти удосконалюють свою майстерність, підвищують продуктивність праці та формують культуру безпеки.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *