На Хмельницькій АЕС продовжують збір коштів для захисників України, організовуючи спортивні заходи

Автор | 17.07.2023

Понад 50 тис. грн для воїнів зібрали під час благодійних заходів «Козацька верста» й «Козацький волейбол», які проходили 15 липня цього року поблизу Голубих озер.

Більше сотні учасників взяли участь у запливі на відкритій воді «Козацька верста», подолавши 1066 м. Змагалися спортсмени в п’яти вікових категоріях, а також визначали переможців у абсолютному заліку.

Серед жінок в абсолютному заліку запливу на відкритій воді перемогу святкувала Анастасія Данилюк (Нетішин). Другу сходинку посіла також нетішинка Ольга Чмерук. На третьому місці Наталія Душкевич з Хмельницького.

Також було розподілено місця і серед чоловіків, де перше та друге місця у представників міста атомників Артьома Прітули та Тимура Житовоза. Третю сходинку посів також хмельничанин Дмитро Гнатюк.

У турнірі «Козацький волейбол» серед команд 2х2 взяло участь 8 команд з Нетішина, Вараша та Шепетівки. Перемогу святкувала команда «Підстаркувата молодь» (Нетішин). Другу сходинку посіла команда енергоремонтного та турбінного підрозділів ХАЕС «Товстолоби». Почесне третє місце вибороли волейболісти Вараша «Енергія поколінь».

Усі зібрані кошти організатори спрямують на підтримку працівників Хмельницької АЕС, які нині захищають Батьківщину в лавах ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *