На Хмельницькій АЕС підбили підсумки конкурсу з охорони праці

Автор | 02.09.2022

Забезпечення охорони праці персоналу – серед пріоритетних завдань керівництва Хмельницької АЕС. З метою попередження виробничого травматизму, підвищення культури виробництва на енергопідприємстві щорічно проводиться конкурс з охорони праці.

Конкурс спрямований на виховання почуття відповідальності персоналу з виконання вимог безпеки на виробництві, підвищення професійної майстерності, популяризації кращих методів праці. Адже у результаті проведення виявляються та заохочуються кращі підрозділи та працівники з охорони праці за результатами роботи протягом року.

Для визначення кращих на ХАЕС розроблена відповідна методика оцінювання підрозділів. До уваги береться виконання заходів з охорони праці, правильність застосування інструменту, пристроїв, засобів індивідуального захисту тощо. Важливими критеріями оцінювання є перевірка знань та відсутність порушень при виконанні робіт. Балів підрозділам додає наявність кращих практик, тобто позитивно оцінених напрацювань у галузі охорони праці. Реферати з охорони праці є складовою частиною конкурсу.

Оцінювання підрозділів проводилося в чотирьох групах. До найкращих підрозділів, в яких стан охорони праці відповідає вимогам та стандартам з охорони й безпеки праці, увійшли колективи: цеху дезактивації та поводження з радіоактивними відходами, відділу охорони навколишнього середовища, цеху господарського забезпечення, служби аналізу безпеки.

Переможцями конкурсу рефератів стали працівники цеху теплової автоматики та вимірів Ігор Швець та Євгеній Бурага. Традиційно призери конкурсу з охорони праці отримують грошове заохочення. Цьогоріч, переможці та призери конкурсу вирішили перерахувати свою премію на потреби ЗСУ. Спільними зусиллями до перемоги!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *