На Хмельницькій АЕС організували благодійний забіг на підтримку ЗСУ

Автор | 09.10.2023

Понад 65 тис. грн для ЗСУ зібрали під час благодійного забігу «Мале Полісся Running Trail, організованого Хмельницькою АЕС. Ці кошти спрямують для закупівлі необхідного захисникам обладнання.

Благодійний спортивний забіг на підтримку ЗСУ відбувся на території поблизу Голубих озер. На старт вийшли 110 учасників з Нетішина, Хмельницької та Рівненської областей, Києва, Бердичева, Білої Церкви, Тернополя, Бродів та інших міст. Взяв участь у забігу й громадянин США, надавши змаганню статус міжнародного.

Учасники долали дві дистанції – 5 км та 10 км мальовничими лісами Національного природного парку «Мале Полісся». Змагалися в абсолютній першості та в різних вікових категоріях. За підсумками змагань між відокремленими підрозділами ДП «НАЕК» «Енергоатом» місця розподілились наступним чином: перше місце посіли спортсмени Рівненської АЕС, друге у хмельницьких атомників, третіми стали бігуни Компанії.

Трейл завершує благодійний марафон Хмельницької АЕС «Серцем з Україною». Організатори подякували учасникам за активну підтримку Збройних сил України, а також відзначили підрозділи Хмельницької АЕС та волонтерів, які брали активну участь у підготовці та реалізації заходів благодійного марафону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *