На Хмельницькій АЕС оновлюють соціальну інфраструктуру

Автор | 26.07.2022

За темрявою завжди приходить світло – це розуміють на Хмельницькій АЕС, де попри воєнні дії в країні, оновлюють літній спортивний комплекс, адже заняття спортом допомагає швидше відновлюватися та повертатися до повноцінного життя.

Наразі працівники ремонтно-будівельного управління ЕРП ХАЕС проводять підготовчі роботи для облаштування нових тенісних кортів, баскетбольного майданчика та штучного поля для мініфутболу.

Начальник відділу соціальних об’єктів (ВСО) ХАЕС Зінаїда Количева висловила сподівання, що майданчики стануть спортивною базою не лише для нетішинців, а і для спортсменів з окупованих територій, які сьогодні в пошуках місць для тренування.

«Працівники відділу соціальних об’єктів, – розповідає Зінаїда Количева, – з перших днів війни долучилися до підтримки українських захисників. Це і плетіння сіток, готування смаколиків, кожен знаходив свою нішу аби наблизити довгоочікувану перемогу. З часом прийшло усвідомлення, що необхідно рухатись далі, направивши зусилля на оновлення соціальної інфраструктури, наближаючи мирне життя».

Багато планів та задумів у керівника ВСО щодо покращення та оновлення соціальної інфраструктури міста атомників, але найбільше очікування миру в Україні. Спільними зусиллями до Перемоги!

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *