На Хмельницькій АЕС обговорили питання енергетичної безпеки

Автор | 08.09.2022

Питання енергетичної безпеки регіону розташування Хмельницької атомної електростанції та готовності до радіаційного захисту населення у зоні спостереження ХАЕС обговорили сьогодні під час робочої зустрічі народні депутати Верховної Ради України Олександр Копиленко, Сергій Мандзій та Андрій Козюра, генеральний директор ВП ХАЕС.

Народні депутати ознайомилися з роботою енергогенеруючого підприємства у воєнний час, з волонтерською діяльністю підрозділів Хмельницької АЕС та дізналися про допомогу ЗСУ, яку трудовий колектив підприємства надає з перших днів повномасштабної війни.

Генеральний директор ВП ХАЕС зазначив, що від початку війни атомники спрямували на спецрахунок НБУ для допомоги обороні України уже більше 92 мільйонів гривень власних коштів. Підрозділи ВП ХАЕС надають регулярну допомогу військовим, рятувальникам, поліції. На станції, за сприяння ДП «НАЕК «Енергоатом» та завдяки зусиллям профспілкового комітету та адміністрації ХАЕС, працює логістичний центр, який надає постійну допомогу тимчасово переміщеним особам у 30-кілометровій зоні спостереження атомної електростанції.

Сергій Мандзій та Олександр Копиленко висловили впевненість, що робота Хмельницької АЕС і надалі буде стабільною та сприятиме енергетичній незалежності держави, а нетішинські атомники міцно триматимуть енергетичний фронт.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *