На Хмельницькій АЕС нагородили учасників конкурсу «Атомна енергетика і ми»

Автор | 21.12.2022

З різних куточків Хмельниччини, а також сусіднього Острога прибули призери конкурсу “Атомна енергетика і ми” на церемонію нагородження.

Цього року конкурс проводився за двома напрямами – конкурс дитячої творчості та рефератів.

Вітаючи учасників конкурсу, заступник генерального директора ВП ХАЕС Володимир Гудзь наголосив на важливій ролі атомної енергетики у цей непростий для держави період та закликав молодь продовжувати розвиватись, обираючи професії, пов’язані з цією галуззю.

Голова нетішинського осередку Українського ядерного товариства та представник конкурсної комісії Володимир Цибульський звернувся до учасників та їх керівників, відзначивши високий рівень представлених на конкурс рефератів. Юні науковці цього року продемонстрували під час захисту глибокі знання, власні проєкти та вміння їх презентувати.

Цього року гран-прі конкурсу рефератів здобув учень Берездівського ліцею Сергій Белінський, а переможцем конкурсу серед художників став Денис Лагута (МШ «Шепетівська дитяча художня школа»). Грошові винагороди отримали призери та переможці за номінаціями. Заохочувальними призами відзначено активних учасників конкурсу.

Офіційний сайтhttps://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *