На Хмельницькій АЕС готують фахівців для співпраці із компанією Westinghouse

Автор | 20.07.2022

На Хмельницькій АЕС розпочали підготовку фахівців для співпраці із компанією Westinghouse у рамках будівництва пілотного енергоблока AP1000. Одним із беззаперечних аспектів успішної співпраці є знання англійської мови.

З цією метою на базі навчально-тренувального центру розроблено та запроваджено курс вивчення англійської мови. Активна співпраця з Паризьким центром Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують АЕС, (ВАО АЕС-ПЦ) стала ще однією підставою для розробки курсу іноземної мови для фахівців ХАЕС.

Курс охоплює різні мовні аспекти, зокрема атомники вивчатимуть лексику та термінологію, пов’язану з виробництвом та технологічними процесами. Важливу увагу приділятимуть сприйняттю інформації на слух та читанню. Пригадають під час курсу й основи граматики. Проте основний акцент інтерактивного курсу полягатиме у розмовній практиці, зазначила інструкторка навчально-тренувального центру Лариса Гринюк.

Комплексний курс унікальний, вирізняється поглибленим вивченням тем, необхідних атомникам, які безпосередньо займатимуться впровадженням технологій компанії Westinghouse на майданчику Хмельницької АЕС та співпрацюватимуть з іноземними експертами ВАО АЕС.

Перші групи персоналу ХАЕС розпочали навчання, яке триватиме упродовж десяти місяців. Декілька разів на тиждень заняття проводяться для керівників вищої та середньої ланки управління, а також для перспективних молодих фахівців. По закінченню курсу фахівці пройдуть тестування, яке виявить їх рівень володіння іноземною мовою.

Офіційний сайт https://khnpp.atom.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *