На Хмельниччину завітала делегація з оборонно-торговою місією зі штату Юта, США

Автор | 06.11.2023

4 листопада на Хмельниччину завітала делегація зі штату Юта, США, аби поспілкуватися з обласним керівництвом для подальшого налагодження двосторонього співробітництва. Зустріч, у зв’язку із повітряною тривогою, провели в одному із укриттів обласного центру, за участю першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна, голови обласної ради Віолети Лабазюк, їх заступників та представників профільних підрозділів ОВА.

До складу іноземної делегації увійшли:
Брюс Робертс – генеральний директор благодійної організації “August Mission”;
Гарет Вотс – представник UADA, 47 G (Аерокосмічна та оборонна асоціація Юта);
Адам Новіцький – Віце-президент Atlantic Council (Атлантична рада);
Саймон Кейсі – Старший віце-президент компанії Chesterfield Insurance Brokers;
Ітан Бонд – Віце-президент з розвитку бізнесу приватної австралійської компанії Aspen Medical;
Роберт Фелп – представник компанії Summit V;
Джеремі Андра – Віце-президент та засновник Bactelife;
Девін Вайзер – Віце-президент з питань урядових та зовнішніх зв’язків університету Utah State University;
Боб Стівенсон – комісар Округу Девіс штату Юта;
Джулі Фулмер – мер міста Вайн’ярд;
Шон Мілн – директор з економічного розвитку, якісного зростання та міжурядових відносин Асоціації урядів Беар-Рівер.

Спілкуючись із вельмишановними гостями, Сергій Тюрін розповів в яких реаліях зараз доводиться жити українцям та нагадав, що росія тероризує Україну обстрілюючи нашу територію ракетами та дронами-камікадзе щодня впродовж війни, а за останні декілька тижнів ці атаки посилилися стосовно нашого регіону. Тому, за його словами, хоч зустріч вимушено перенесена в укриття, це не завадить вести цивілізований діалог щодо налагодження ефективної співпраці.

“Висловлюю щиру подяку від усієї Хмельниччини за надану допомогу, зокрема і сприяння посиленню нашої ППО, яка відбиває ворожі атаки. А також дякую за гуманітарні вантажі та підтримку нашого населення, особливо відчутною ця допомога є для внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто постраждав від російських військових злочинів,” – зазначив посадовець.

В свою чергу представники влади, бізнесу та благодійних організацій США наголосили на важливості подальшої підтримки України, адже росія становить загрозу не лише територіальній цілісності нашої держави, а й підриву демократії та мирного існування цілого світу.

Підсумовуючи, учасники зустрічі задекларували свої наміри налагоджувати взаємодію в гуманітарній сфері, розвитку освіти, підприємництва, а також містобудування, що дозволить зводити нові сучасні будівлі, які будуть краще захищені від збройних нападів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *