На Хмельниччину надійшла перша партія гуманітарного вантажу зі США

Автор | 11.04.2022

Вже понад 305 тисяч переселенців прийняла Хмельниччина з початку російської агресії. Більше 135 тисяч людей знайшли в нашій області прихисток. Багато з цих сімей змушені були поспіхом покинути домівку, а тому потребують не лише найнеобхідніших речей, а й продуктів харчування. Аби підтримати ці родини та допомогти їм пережити скруту, обласна військова адміністрація активно налагоджує співпрацю із благодійними організаціями, які опікуються збором гуманітарної допомоги для постраждалих від війни українців.

Таку співпрацю нещодавно було розпочато з представниками міжнародної ініціативи Operation Sunflower, започаткованої організацією Human Rights Foundation. Operation Sunflower – це коаліція українських та американських партнерів, які об’єдналися задля надання допомоги Україні. Команда “Operation Sunflower” співпрацює з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, представниками адміністрацій та рад у регіонах, місцевими бізнес-лідерами, громадськими організаціями та волонтерами для координації, отримання та розподілу гуманітарної допомоги:  їжі, стерильного медичного обладнання, життєво важливих ліків, дитячих сумішей, підгузків та кремів, предметів гігієни та інших необхідних речей, яких потребують постраждалі від війни області.

Перших 5 тонн вантажу від благодійників “Operation Sunflower” вже прибули сьогодні на логістичний склад обласного гуманітарного штабу при Хмельницькій ОВА. Це консерви, макарони та інші продукти тривалого зберігання.

Як зазначають у штабі, очікується, що така допомога буде надходити на регулярній основі. Це дозволить покращити забезпечення продовольством вимушено переміщених осіб, які зупинилися в нашій області.

Щиро дякуємо Human Rights Foundation та команді “Operation Sunflower” за підтримку та допомогу у цей складний для українців час! Перемога буде за нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *