На Хмельниччину доставили гуманітарний вантаж з Польщі

Автор | 01.07.2022

Літо – спекотна пора, і в цей час дотримання гігієни є надзвичайно важливим, як для цивільного населення, так і для наших воїнів, особливо в умовах воєнного часу. Саме тому зараз дуже в нагоді будуть гігієнічні засоби, зокрема, мило та шампуні, які доставили днями на склад обласного гуманітарного хабу при Хмельницькій ОВА.

Вантаж доставили з Республіки Польща. Це стало можливим завдяки співпраці обласної військової адміністрації із всеукраїнським благодійним фондом “Твоя опора”. Зауважимо, що це вже не перший вантаж, який надійшов в область від цієї благодійної організації. Раніше вони доставили допомогу у вигляді підгузків для наших наймолодших мешканців – новонароджених діток, які передали в перинатальні центри та пологові відділення лікарень Хмельниччини.

Найближчим часом гігієнічна продукція буде розподілена для потреб внутрішньо переміщених осіб, що проживають в області та бійців.

Щиро дякуємо БФ “Твоя опора” та їх партнерам – лінії магазинів “Єва” за систематичну та активну допомогу мешканцям області!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *