На Хмельниччині встановили пам’ятну дошку

Автор | 11.05.2022

Згадуючи воїнів Другої світової війни, ми щороку казали “Ніколи знову”, проте наш сусід обрав для себе інше гасло – “Можем повторить”. Ніхто в світі не вірив, що це гасло спробують втілити в життя. Але, на жаль,  уже 77 днів з початку повномасштабного вторгнення росії не лише наша країна, а й увесь світ бореться з новим обличчям нацизму.

Ті жахливі історичні події 1939-1945 років стали реальністю для теперішнього покоління. Бомбардування територій, жорстокі знущання над мирним населенням, постійні обстріли на лініях фронту. Знову, менш ніж через століття після тієї страшної війни, зі зброєю в руках українці боронять світ від нацистської чуми.

“Люди ніколи не забудуть кровавих злодіянь фашистських варварів” – саме такі слова навіки були викарбувані на пам’ятній дошці на Меморіалі слави полеглим у Другій світовій війні. Відсьогодні тут з’явилася ще одна пам’ятна дошка, яку обласна військова адміністрація передала місту, з написом “Українці ніколи не забудуть кровавих злодіянь російських варварів”, як символічна паралель між діями нацистів тоді та рашистів зараз. Пам’ятний знак відкрили начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

“Ми завжди пам’ятатимемо Героїв, які пережили Другу світову війну, адже своєю незламністю вони навчили нас любити нашу рідну Україну, віддано та непохитно боронити кордони і відстоювати її незалежність. І сьогодні ми знову ведемо боротьбу на усіх фронтах з новим “визволителем”, і я переконаний, що як і 80 років тому, ми подолаємо нацизм. Перемога буде за нами!” – зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя у боротьбі за Україну. Шана усім, хто зараз бореться із сучасним рашизмом.

Слава Україні! Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *