На Хмельниччині відбувся форум з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді

Автор | 10.08.2023

Сьогодні на Хмельниччині відбувся форум з нагоди відзначення Міжнародного дня молоді. Участь у відкритті заходу взяла керівник апарату обласної військової адміністрації Оксана Вжешневська, яка привітала учасників та нагородила відзнаками кращих представників активної молоді.

“У молоді наша сила, перспектива та розвиток української держави. Молодь – це той рушій, що буде спрямовувати країну до інтеграції у європейський простір, тому бажаю кожному натхнення, сил та ентузіазму досягати таких високих цілей. Доказом вашої потужної сили є період, який розпочався із 24 лютого 2022 року, коли ви в найкоротший строк змогли об’єднати свої зусилля для того, щоб дати ворогу відсіч та допомагати потребуючим. Переконана, що саме наша молодь невдовзі змінить світ на краще,” – наголосила посадовиця.

В ході заходу Оксана Вжешневська вручила Нагороди Міністерства молоді та спорту України з нагоди відзначення Дня молоді в Україні у 2023 році представнику громадської організації «КП «РАТУША», та нагородила сертифікатами для виплати грошової премії лауреатів щорічної Премії Хмельницької обласної державної адміністрації «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *