На Хмельниччині відбулася церемонія спецпогашення нової марки від Укрпошти «Вічна памʼять!»

Автор | 29.08.2023

До Дня пам’яті захисників України в обласному центрі відбулася церемонія спецпогашення нової марки під назвою «Вічна памʼять!». Марку Укрпошта присвятила Героям, які загинули за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

“Вірні. Сміливі. Віддані Україні. Ці слова про наших полеглих захисників і захисниць. З покоління в покоління ми щодня будемо пам’ятати, якою ціною виборювали нашу свободу та можливість народжуватися та жити у вільній Україні. Вічна шана нашим Героям”, – сказав заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

Придбати поштовий випуск «Вічна памʼять!» можна у відділеннях і філателістичних точках, на маркетплейсах eBay та Amazon, а також у інтернет-магазині: bit.ly/memorial-day-29.

Тираж поштової марки — 500 000 екземплярів. Благодійні кошти — 3 грн з кожної марки будуть спрямовані на підтримку сімей загиблих військовослужбовців. Ескіз поштової марки — картина заслуженого художника України Олега Шупляка «Журба». На ній козак-бандурист схиляє голову над могилами побратимів, а над ним журавлі летять у вирій. У давньоруській міфології вирій — вічно зелена й сонячна країна, розташована далеко на сході (або на півдні, «за морем»), де мешкають душі померлих.

Схиляємо голови й пам’ятаємо тих, хто навіки в строю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *