На Хмельниччині стартував перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

Автор | 01.02.2023

Сьогодні, на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відбувся урочистий старт першого (обласного) туру 27-го Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023». Конкурсанти змагатимуться у таких номінаціях: “Початкова освіта”, “Основи здоров’я”, “Захист України” та “Фізична культура”. У конкурсних випробуваннях найкращі педагоги Хмельниччини презентуватимуть фахові знання, професійну компетентність, креативні здібності та свою педагогічну майстерність.

Зі словами вітання до організаторів, журі та учасників звернувся заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

“Сьогодні освіта, в часи коли ми покликані здобувати перемогу для України, – визначальний стратегічний інструмент розвитку й безпеки нашої держави, адже вона є гарантом миру і єдності, потужним чинником відтворення інтелектуальних сил, утвердження патріотичного духу в усіх сферах суспільства, – наголосив Володимир Юр’єв. – Тому висловлюю впевненість, що наукові здобутки та досвід роботи вчителів області будуть сприяти утвердженню принципів патріотизму, демократії, толерантності в суспільно-політичному житті України.”

Упродовж відбіркового туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» учасники будуть випробовувати свої сили на регіональному рівні, а після його завершення стануть відомі кращі педагоги, які потраплять у наступний тур. Цьогоріч у першому етапі конкурсу беруть участь 193 педагоги Хмельниччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *