На Хмельниччині стартував II етап змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Автор | 05.02.2024

У рамках II етапу змагань “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” у Полонській громаді розпочалися змагання з футзалу між 4 командами. Загалом звання першості виборюватимуть понад 1200 команд з області.

Відвідав змагання та поспілкувався з юними спортсменами заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. “Хочу наголосити, що усі 60 територіальних громад області долучилися до участі у проекті. В Полонській громаді – це 11 закладів загальної середньої освіти. Сформовані команди змагатимуться у таких видах спорту як футзал, волейбол, баскетбол та спортивне орієнтування. Тож бажаю нашим юним спортсменам сил та наснаги. Ви уже стали переможцями, якщо берете участь у цих змаганнях. Тільки з такою молоддю ми разом все здолаємо і переможемо”, – сказав посадовець.

Нагадаємо, II тур змагань триватиме протягом лютого-березня на рівні громад. Загалом проєкт має на меті заохотити максимальну кількість учнів до занять фізичною культурою, допомогти сформувати у них лідерські якості, створити умови для розвитку спорту серед школярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *