На Хмельниччині погасили поштову марку “Доброго вечора, ми з України!”

Автор | 28.07.2022

Сьогодні з нагоди Дня Української Державності на Хмельниччині відбулося спецпогашення марки з зображенням трактора, який тягне російський трофейний танк, яка отримала назву “Доброго вечора, ми з України!”. У церемонії спецпогашення та введення в обіг цієї поштової марки взяли участь начальник ОВА Сергій Гамалій, керівник Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Микола Громов, заступник голови Хмельницької обласної ради Валентин Соколюк та заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук.

“Дуже символічно, що чергове спецпогашення марки відбувається саме сьогодні, адже цей процес став уже маленькою традицією для України та частиною нашої культури і перемоги,” – зауважив начальник ОВА Сергій Гамалій.

За словами керівника Хмельницької дирекції АТ “Укрпошти” Миколи Громова, тираж марки становить 5 млн примірників, придбати які можна уже відсьогодні у поштових відділеннях. Окрім марок, “Укрпошта” випустила тематичну листівку, конверт першого дня, художній конверт та сувеніри.

На поштовій марці “Доброго вечора, ми з України!” відтворено реальні події, які мали місце на Миколаївщині та інших регіонах, коли українські селяни без зброї відбирали російську техніку в окупантів. Ця марка так само, як і її попередниці, демонструє незламність, безстрашність та винахідливість українців, якими сьогодні захоплюється весь світ. Ескіз поштової марки, конвертів, листівок та штемпелів спецпогашення виконала дизайнер-графік та викладачка живопису Анастасія Бондарець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *