На Хмельниччині планується відкриття двох Центрів стресостійкості

Автор | 08.09.2023

7 вересня в обласному центрі відбулася презентація програми «Життєстійке суспільство» Ізраїльської коаліції по роботі з травмою та Центрів резильєнтності міста Хмельницького і Хмельницької області. Програма «Життєстійке суспільство» передбачає відкриття двох центрів стресостійкості – обласного та міського, які надаватимуть допомогу в онлайн та офлайн форматах.

Привітав учасників зібрання заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. “Радий вітати сьогодні на Хмельниччині представників Ізраїльської коаліції по роботі з травмою. Вдячний за реалізацію такого проєкту на теренах нашої області, який відповідає меті Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційований Першою леді України Оленою Зеленською. Я впевнений, що ваш досвід переживання і виходу зі складних ситуацій в умовах воєнного стану допоможе зберегти ментальне здоров’я багатьом подолянам та внутрішньо переміщеним українцям, яких на території області біля 85 тисяч. Щиро бажаю, аби Центри успішно працювали. Перемоги нам усім”, – сказав посадовець.

Даний захід організовано відповідно до Всеукраїнської програми ментального здоров’я за сприяння Ізраїльської коаліції по роботі з травмою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *